Dron

Zajmujemy się nie tylko kompleksową obsługą w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych, ale również stawiamy na nowatorskie rozwiązania dotyczące metod inspekcji stosowanych w przemyśle.

Do wykonywania niebezpiecznych dla człowieka prac w trudno dostępnych miejscach wykorzystujemy bezzałogowe statki powietrzne – drony. Dzięki tym maszynom wiele zadań realizujemy szybciej, dokładniej, a przede wszystkim bezpieczniej.

Zastosowanie dronów w przeglądach wizualnych może w wielu przypadkach zastąpić skomplikowane i kosztowe techniki dostępu linowego. W niektórych sytuacjach pozwala również uniknąć budowy rusztowań umożliwiając wykonanie wstępnego przeglądu, miejsc niedostępnych w normalnych warunkach.

Rozwiązania dronowe wdrażane są m.in. w zakładach energetycznych czy firmach z branży chemicznej. Śledzimy rozwijający się dynamicznie rynek dronów aby optymalizować i dostosowywać nasze usługi, do indywidualnych potrzeb klientów. Opracowane przez nas standardy bezpieczeństwa i nieustanne doskonalenie kadry pozwalają na zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług.

Specjalizujemy się w branży przemysłowej stawiamy na to aby jakość dostarczanych przez nas usług, była na jak najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby nasza kadra ciągle się rozwijała zarówno w zakresie lotów, jak i w ramach naszych usług specjalistycznych.

Zalety stosowania drona

OSZCZĘDNOŚĆ

Rozwiązania z wykorzystaniem dronów mogą być nawet kilkukrotnie tańsze od tradycyjnych metod wykonywania inspekcji z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu lub technik alpinistycznych.

BEZPIECZEŃSTWO

Nasze usługi pozwalają ograniczyć lub całkowicie wyeliminować pracę w warunkach niebezpiecznych podczas niektórych typów inspekcji. Dzięki ścisłym procedurom bezpieczeństwa oraz przejrzystemu procesowi inspekcji zapewniamy klientom możliwość wykorzystania innowacyjnego rozwiązania przy minimalnym ryzyku dla ludzi oraz instalacji.

CZAS

Dzięki wykorzystaniu dronów skracamy znacząco czas kontroli, jak również minimalizujemy czas przestoju. W przypadku niektórych kontroli nie istnieje konieczność wyłączenia instalacji, co znacząco minimalizuje straty z tym związane.

JAKOŚĆ

Dostarczamy klientom nową jakość. Dane z kontroli można w łatwy sposób archiwizować, porównywać w czasie czy udostępniać ekspertom do dodatkowych badań. Wysokiej jakości materiał wideo ułatwia również komunikację pomiędzy interesariuszami w projektach naszych klientów.

DYSTANS

Zasięg lotu nawet do 2000 metrów

CZAS PRACY

Na jednej baterii ponad 20 minut

OPTYKA

Najnowocześniejsze kamery jakości 4K z wydajnym zoomem optycznym

JAKOŚĆ

Zdjęcia i nagrania w jakości 4K

PAMIĘĆ

Pojemność wewnętrzna 8 GB + karta do 128 GB

WYTRZYMAŁY

Praca nawet w trudnych warunkach pogodowych

Oferta

Proponowana przez nas oferta to narzędzie do przeglądów i kontroli stanu technicznego budynków i konstrukcji. Lot jest bezinwazyjny dla otoczenia, czas realizacji nagrania wynosi zazwyczaj 1 dzień – od momentu startu wystarczy kilka minut aby otrzymać rzeczywisty podgląd na żywo z kamery drona każdego punktu otoczenia w promieniu kilkuset metrów.

Wsparcie dla inżynierów i specjalistów budownictwa

Wykonujemy zdjęcia detali oraz elementów budynków na potrzeby przeglądów okresowych. Każda realizacja składa się z kompletnej dokumentacji zdjęciowej i/lub filmowej oraz raportu sporządzonego przez inspektora nadzoru budowlanego.

Kontrola i przegląd wizualny z drona

budynkówtrakcji kolejowych
powierzchni dachowychrurociągów
ogniw słonecznychmostów
elewacjiwiaduktów
spoin konstrukcyjnychmasztów GSM
kominówwież przekaźnikowych
zbiornikówinstalacji zewnętrznych
silosówturbin wiatrowych

Identyfikacja

porowatości powierzchnipoziomu zaśnieżenia dachu
stanu powłoki antykorozyjnejzabrudzeń
stanu połączeń między elementamidefektów izolacji
uszkodzeń budynkówzawilgoceń
uszkodzeń instalacjiinspekcje budynków

Przeglądy dachów

monitorowanie stanu technicznego dachu
monitorowanie stanu kominów oraz i innych instalacji dachowych
szacowanie ilości śniegu zalegające na dachach w okresach zimowych

Przeglądy elewacji

lokalizowanie uszkodzeń, gniazd ptaków etc.
kontrole okresowe
sporządzanie dokumentacji zdjęciowej i filmowej do odbiorów prac elewacyjnych
przeglądy dylatacji konstrukcyjnych, stolarki okiennej i innych

Przeglądy balkonów

lokalizowanie luźnych płytek czołowych
ocena poziomu degradacji obróbki blacharskiej i balustrad
brak konieczności angażowania lokatorów do przeprowadzenia kontroli

Przeglądy konstrukcji

lokalizowanie luźnych płytek czołowych
ocena poziomu degradacji obróbki blacharskiej i balustrad
brak konieczności angażowania lokatorów do przeprowadzenia kontroli

Filmy promocyjne

Ujęcia wykonana za pomocą drona są doskonałą metodą promocji. Wykorzystanie perspektywy niewidocznej z poziomy gruntu pozwala przyciągnąć wzrok i uwagę potencjalnego klienta. Pokazanie obrazu, którego w normalnych warunkach nie jesteśmy w stanie doświadczyć to skuteczna forma reklamy.

Filmy promocyjne wykonane za pomocą drona są doskonałym wsparciem także w przypadku sprzedaży domów. Posiadłości położone na rozległych działkach, mieszkania w nowych budynkach wielorodzinnych. Każdy budynek można interesująco przedstawić z powietrza by przyciągnąć wzrok. Możliwości są nieograniczone!

Cennik

Wszystkie zdjęcia aparatem 48Mpix, filmy w jakości 4K/60fps oraz panorama w HDR.

Zdjęcia do 50 sztuk1 lot do 20 minutod 400 zł netto
Zdjęcia do 100 sztuk2 loty, każdy do 20 minutod 700 zł netto
Zdjęcia do 200 sztuk3 loty, każdy do 20 minutod 1300 zł netto

Powyższy cennik ma charakter tylko informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Potrzebujesz indywidualną wycenę lub więcej informacji ?

Każdą wycenę dostosowujemy do potrzeb naszych klientów na podstawie naszego cennika. Jesteśmy jednak elastyczni dlatego zapraszamy Państwa do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Zadzwoń do nas

+48 785 868 688

lub

image
https://sztama.com.pl/wp-content/themes/hazel/
https://sztama.com.pl/
#ed5021
style1
default
Loading posts...
/home/scribne/domains/sztama.com.pl/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
off
off
pl